Dvojcestné vozidlo RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP

RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina

Renault Midlum Tramliner Trio - TP je dvojcestné vozidlo vybavené izolovanou pracovnou plošinou (pre prácu pod napätím) a úložnými priestormi. Je určené pre jazdu a práce na ceste a ďalej pre jazdu a práce na električkovej trati, a to napr. vykonávanie údržbových prác, preprava drobného materiálu, oprava trolejového vedenia a to všetko pri zapnutom trolejovom vedení a pri splnení všetkých požiadavkou na bezpečnosť. Vozidlo je určené pre jazdu po koľajnici o rozchode 1435, 1000 a 950 mm.

Pracovný kôš teleskopickej plošiny je zalomeného tvaru a vďaka tomuto riešeniu sa obsluha dostane z jedného miesta aj tzv. za stožiar. V pracovnom koši sú vyvedené zásuvky na pracovné náradie 230V. Súčasťou koša je aj zdvíhacie zariadenie, ktoré pomocou hydrauliky zdvíha a stranovo navádza trolejové vedenie. Teleskopická plošina je kompletne ovládaná pomocou rádiového diaľkového ovládania a to vrátane ovládania mikropojazdu vozidla.

Pri jazde po koľajnici je prenos výkonu zabezpečený hydrostaticky pomocou čerpadla a hydromotorov. Pohyby mechanizmov sú hydraulické ovládané elektricky z kabíny vodiča a z bočných ovládacích panelov umiestnených na vozidle. Pre bezpečnú jazdu je vozidlo vybavené kamerovým systémom CCTV a farebným LCD displejom. Samozrejmosťou je tiež osvetlenie adaptérov a pracovnej plošiny pre prácu v noci.

RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina RENAULT MIDLUM TRAMLINER TRIO - TP - dvoucestná vozidla, izolovaná pracovní plošina

Späť na začiatok stránky